Ansatte

Distriktsrepresentant - Østlandet

Tom-Jakob Egelandsdal

tom@til-tak.no 989 06 834
Distriktsrepresentant - Agder/Telemark

Tor Helge Luraas

tor@til-tak.no 907 45 097
Lager

Roar Hansen

roar@til-tak.no 994 73 717
Distriktsrepresentant - Vestlandet/Valdres og Trøndelag

Stig Thorstensen

stig@til-tak.no 400 60 711
IT ansvarlig

Jon Brygmann

jon@til-tak.no 969 01 858
Ordrebehandler

Kari Rom

post@til-tak.no 969 01 859
Daglig leder

Petter Espegard

petter@til-tak.no 456 19 795


opp

  • Registrer deg
Mistet passordet ditt? Skriv inn brukernavn eller e-post adresse. Vi sender en link for å lage et nytt passord på e-post.
Vi deler ikke dine personlige detaljer med noen.
Lukk

  • Registrer deg
Mistet passordet ditt? Skriv inn brukernavn eller e-post adresse. Vi sender en link for å lage et nytt passord på e-post.
Vi deler ikke dine personlige detaljer med noen.